
Свічка запалювання Denso W16EPU
120 ₴
- В наявності
- Код: 6900832714
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі W16EPU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х90х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W16EPU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Porsche, Volkswagen, Suzuki, BMW |
| Сумісність з моделлю | 1502-2002, Caddy, 19, 3, 928, Jetta, Trafic, 1500-2000, Scirocco, 1600 GT, Golf, Colt, 6, Super Carry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
