
Свічка запалювання Denso K20TNR
240 ₴
- В наявності
- Код: 6900832715
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі K20TNR, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04900 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K20TNR |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Porsche, Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxster, Brava, Bravo, Omega, Palio, Stilo, Punto, Thesis, Coupe, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04900 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
