Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі U27ESRNB, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,03600 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | U27ESRNB |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | X9, Sum-Up |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

