Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі W24FSR, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,05800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W24FSR |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КТМ, Peugeot, Yamaha |
| Сумісність з моделлю | Aerox, Squab, BWS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

