
Свічка запалювання Denso K16TNRS9
250 ₴
- В наявності
- Код: 6900832727
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі K16TNRS9, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K16TNRS9 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Daihatsu, Volkswagen, Audi, Fiat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Fabia, A4, Transporter, YRV, Palio, Trevis, Cuore |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
