
Свічка запалювання Denso Q22PRU
150 ₴
- В наявності
- Код: 6900832730
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі Q22PRU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,04800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Q22PRU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Aston Martin, Lancia, Fiat, Ford, Seat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Visa, 306, BX, Orion, Escort, Expert, ZX, Punto, Fiesta, Tempra, 9000, Tipo, 155, DB7, Ronda, Scudo, Dedra, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
