Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі Q16RU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04900 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Q16RU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Celica, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04900 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

