
Свеча зажигания, Denso K22PBRS
250 ₴
- В наявності
- Код: 6900832734
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі K22PBRS, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K22PBRS |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Porsche, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, 100, Jetta, 106, BX, Passat, 80, Punto, 405, 911, Thema, Toledo, A6, Golf, Uno, XM, Cordoba, Corrado, Safrane, Coupe, Scirocco, Dedra, Delta, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
