
Свічка запалювання Denso W16FSU
130 ₴
- В наявності
- Код: 6900832736
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі W16FSU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,05800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W16FSU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КТМ, Peugeot, Volkswagen, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Bora, Boxer, Pony, SM, Bravo, 105, Kaefer, 31512, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴
