
Свічка запалювання Denso W16FPU
120 ₴
- В наявності
- Код: 6900832738
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі W16FPU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,05800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W16FPU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ГАЗ, Renault |
| Сумісність з моделлю | Rodeo, Volga, Gazelle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
