
Свічка запалювання Denso W22EPU
130 ₴
- В наявності
- Код: 6900832742
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі W22EPU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,06000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W22EPU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Porsche, Peugeot, Volkswagen, Audi, Fiat, Ford, Seat, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | 100, 11, Passat, Heckflosse, Escort, 80, Polo, 911, 19, 126, Trafic, 21, Golf, Clio, Ronda, 914 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴
