Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі W27ESRU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х90х25мм., орієнтовна вага - 0,06000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W27ESRU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda, Suzuki, КТМ, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | DT, MTX, NSR, NS, Z, MBX, Inazuma, GPZ, RGV, RG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

