
Свічка запалювання Denso T22EPU
140 ₴
- В наявності
- Код: 6900832755
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі T22EPU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,04600 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T22EPU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | CX, Espace, Visa, 104, XJ, 25, BX, 21, XJSC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
