Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі Q22PRU11, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04700 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Q22PRU11 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-3, 9-5, 9000, 300ZX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04700 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

