
Свічка запалювання Denso XU22HDR9
210 ₴
- В наявності
- Код: 6900832788
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі XU22HDR9, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | XU22HDR9 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Smart, Kia |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Fortwo, Veloster, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Soul, Rio, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
