Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі W14FU, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х90х25мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W14FU |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Сумісність з моделлю | 3151, 452, 3160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

