Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі PT16VR13, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30х100х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PT16VR13 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Volvo, Opel, Suzuki, Hummer, Fiat, Cadillac, Ford, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Brera, TRIBUTE, Speedster, C30, SRX, STS, 159, Captiva, Puma, Trailblazer, Zafira, Grand Vitara, Maverick, Spider, Astra, S40, V50, Hummer H3, Croma, CTS, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

