Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі PKJ16CR8, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04900 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKJ16CR8 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Fiat, Mazda, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 626, Avenger, Journey, Freemont, Flavia, Sebring, Xedos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04900 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

