Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі PK16PR11, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30х100х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PK16PR11 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Trooper, Impreza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

