
Свічка запалювання Denso PKJ20CR8
670 ₴
- В наявності
- Код: 6900832833
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі PKJ20CR8, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,04800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKJ20CR8 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Polo, Fabia, Carisma, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Alhambra, Altea, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
