
Свічка запалювання Denso PT16EPRL13
440 ₴
- В наявності
- Код: 6900832835
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі PT16EPRL13, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х90х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PT16EPRL13 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Pontiac, Aston Martin, Cadillac, Ford, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Windstar, Allante, SRX, Deville, Eldorado, Seville, STS, XLR, Fleetwood, Escalade, Taurus, Fiesta, Trans Sport, Caprice, DB7, Mondeo, Mustang, Aerostar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
