
Свічка запалювання Denso PKJ16CRL11
540 ₴
- В наявності
- Код: 6900832837
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі PKJ16CRL11, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKJ16CRL11 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Ford, Seat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, 300M, Octavia, Passat, Caddy, Polo, Leon, Fox, Lupo, Toledo, Transporter, Golf, Alhambra, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
