Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі PK20PR11, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,04800 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PK20PR11 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Suzuki, Subaru, Honda, Infiniti, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Espace, Legacy Outback, Safrane, Clio, Cefiro, Transit, Galant, C-Class, Legacy, I30, Scorpio, Outback, NSX, Grand Vitara, SVX, Maxima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

