
Свічка запалювання Denso P16PR11
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900832840
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі P16PR11, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,06100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P16PR11 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, H-1 / Starex, Santa Fe, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06100 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
