Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі T16TT, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04200 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T16TT |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Pontiac, Buick, Cadillac, Ford, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lesabre, Seville, Blazer S10, Trans Sport, Sierra, Bonneville, Park Avenue, S10, Bronco, Scorpio, Skylark, Impala, Allante, 6, Deville, Eldorado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04200 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

