
Свічка запалювання Denso WF20TT
250 ₴
- В наявності
- Код: 6900832868
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання проивзодство Denso.
Номер деталі WF20TT, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,05200 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF20TT |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Daf, УАЗ, Volvo, Volkswagen, Opel, Wartburg, Fiat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 100, Omega, 66, 110, Kadett, Karmann, C35, 1304, Rodeo, Acadiane, 164, LNA, Olympia, Dyane, Mehari, AMI, Simbir, HY, 126, Frontera, Rapid, Transporter, Manta, 1310, 500, 3160, CX, Ascona, GT, 105,120, Corsa, 1500,1600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05200 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
