Бензонасос Ланос, Сенс, ВАЗ 2110 проивзодство BOSCH.
Номер деталі 0 580 454 140, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70х110х60мм., орієнтовна вага - 0,32500 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 580 454 140 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Паливний бак |
| Режим роботи | Електричний |
| Сумісність з маркою | Chery, Honda |
| Сумісність з моделлю | QQ, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

