Кришка фільтра паливн. (з жиклерами) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 740,1117027, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x195x35мм., орієнтовна вага - 0,49000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 740.1117 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

