Кришка бака паливн. Т 150, КАМАЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5320-1103010, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x200x55мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
Примечание: Подходит на Т-150.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-1103010 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

