Кришка бака паливн. КАМАЗ метал. з ключем <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 55.100-1103010-01, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x40мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 55.100-1103010-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

