Р/к ПНВТ КамАЗ-740,-7403 ГТВ великий <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 33.1111-04, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x110x20мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Примечание: Кольцо муфты33.1121100-101Кольцо (864204)33.11109492Кольцо труб.отв.мас.740.11115782Кольцо упл. нагнет. клапана33.11112598Кольцо упл. наружное33.11111961Кольцо упл. плунж. пары33.11110838Кольцо упл. ручного насоса 33.11063791Кольцо упл. секции ТНВД33.1111069.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33.1111-04 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

