
Трубка зливу масла турбокомпресора пр + лів (45104-1118400 / 30)
470 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0111830418
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубка зливу масла турбокомпресора пр + лів (45104-1118400 / 30) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 000.4859.269.000, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x445x20мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 80 мм |
| Код запчастини | 000.4859.269.000 |
| Марка | Камаз |
| Сумісність | КамАЗ, |
| Стан | Нове |
| Ширина | 445 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴/комплект
