
Підігрів паливного фільтра тонкого очищення КАМАЗ
670 ₴
- В наявності
- Код: 0111838469
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підігрів паливного фільтра тонкого очищення КАМАЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі PL270/420-100, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x40мм., орієнтовна вага - 0,08700кг.
Примечание: Используется в карточках 0111838468, 0111838501.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PL270/420-100 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08700 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
