
Фільтр палив. тонкою очист. КАМАЗ (замість змінного елементу)
310 ₴
- В наявності
- Код: 0111838472
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палив. тонкою очист. КАМАЗ (замість змінного елементу) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 6W.24.064.20, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x130мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
Примечание: Используется в 0111838468 6W.55.348.20Фильтр топл. тонк. очист. КАМАЗ (под подогрев) в сб. <ДК>01118385016W.55.348.10Фильтр топл. тонк. очист. КАМАЗ с подогревом в сб. <ДК>.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6W.24.064.20 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Сумісність з моделлю | Gazelle |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
