
Фільтр палив. тонк. очист. КАМАЗ з підігрівом в зб. (аналог 740.1117010)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 111838501
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр палив. тонк. очист. КАМАЗ з підігрівом в зб. (аналог 740.1117010) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 6W.55.348.10, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x200x200мм., орієнтовна вага - 1,57000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6W.55.348.10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.57000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
