
Підстава з підкачкою фільтра сепаратора з підігрівом
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 0111844089
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підстава з підкачкою фільтра сепаратора з підігрівом <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі PL270X /420X -2, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x150x140мм., орієнтовна вага - 1,24500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PL270X /420X -2 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.24500 кг |
| Висота | 140 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
