Проставка форсунки КамАЗ-43114, ГАЗ, ЗІЛ,ЛАЗ, МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 216,1112601, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x20x10мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 216.11126 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

