
Кришка підшипника перв. вала кришка 40
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 0117150254
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка підшипника перв. вала кришка 40 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 14,170104, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x205x170мм., орієнтовна вага - 3,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14.1701 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.40000 кг |
| Висота | 170 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
