
Шкворень у комплекті КАМАЗ ЄВРО (підшипники вир-во DК, к-кт на один бік)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 130875183
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкворень у комплекті КАМАЗ ЄВРО (підшипники вир-во DК, к-кт на один бік) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 53205-3000100-01, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x290x60мм., орієнтовна вага - 4,65000кг.
Примечание: 53205-3001019-10 Шкворень 1шт.НК455220 Подшипник 455220 (DK) 4шт.53205-3001017 Втулка распор. повор.кулака 2шт.5320-3001028 Шайба опорного подшипника 1шт.53205-3001027-10 Кольцо опорного подшипника 1шт.53205-3001020-01 Манжета кулака 1шт.53205-3001022 Крышка манжеты 1шт.5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 53205-3000100-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.65000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
