
Р/к шкворня КАМАЗ (12 позицій) (DETALKA)
1 180 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0130962607
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к шкворня КАМАЗ (12 позицій) (DETALKA)
Номер деталі 5320-3001009, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x40мм., орієнтовна вага - 0,32600кг.
Примечание: Кольцо манжеты опорного подш-ка шкворня5320-30010291шт.Кольцо опорного подшипника 5320-30010271шт.Кольцо упл. шкворня КАМАЗ 864215 2шт.Обойма сальника шкворня 5320-30010232шт.Прокладка кры.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-3001009 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32600 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴/комплект
