Палець кермовий КАМАЗ білий
Номер деталі 5320-3414032, призначена для КамАЗ, КамАЗ ""Евро"".
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x120x50мм., орієнтовна вага - 0,74000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-3414032 |
| Виробник | КамАЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

