
Р/к рульової тяги КАМАЗ (повний, поперечної тяги, білий палець)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 134647999
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Р/к рульової тяги КАМАЗ (повний, поперечної тяги, білий палець) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5320-3414032/74-01, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x140x80мм., орієнтовна вага - 1,22000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-3414032/74-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
