Пружина пальця кермового КАМАЗ ПРЕМІУМ
Номер деталі 5320-3414069, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x30x50мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-3414069 |
| Виробник | КамАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

