
Р/к рульової тяги КАМАЗ поперечної ПРЕМІУМ (палець білий, вкладиші сталеві, повний к-кт) (DETALKA)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 0134900400
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Р/к рульової тяги КАМАЗ поперечної ПРЕМІУМ (палець білий, вкладиші сталеві, повний к-кт) (DETALKA)
Номер деталі 5320-3414032/74-01, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x90мм., орієнтовна вага - 1,19500кг.
Примечание: Палец рулевой белый ЛЮКС СТ45, метод горячего выдавл.-5320-3414032-1штВкладыш пальца рулевого КамАЗ нижн.стальные 5320-3414067-1штВкладыш пальца рулевого КамАЗ верхн.стальные 5320-3414066-1штПрокладка крышки-.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-3414032/74-01 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.19500 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
