
Камера гальм. з пружинним енергоакк (у зборі, тип 20/20) гальваніка
2 530 ₴
- В наявності
- Код: 0135147233
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера гальм. з пружинним енергоакк (у зборі, тип 20/20) гальваніка <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 100.3519100-2, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x80мм., орієнтовна вага - 8,14000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.3519100-2 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.14000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 530 ₴
