
Камера гальм. з пружинним енергоакк (у зборі, тип 24/24) гальваніка
2 740 ₴
- В наявності
- Код: 0135147234
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера гальм. з пружинним енергоакк (у зборі, тип 24/24) гальваніка <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 100.3519200-4, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x380мм., орієнтовна вага - 9,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.3519200-4 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.50000 кг |
| Висота | 380 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴
