
Кронштейн енергоакційний. КАМАЗ
1 160 ₴
- В наявності
- Код: 0135569825
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн енергоакційний. КАМАЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5511-3502121, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x330x140мм., орієнтовна вага - 3,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5511-3502121 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.70000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴
