Вісь із роликом колодки КАМАЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5320-3501107/09, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x40x40мм., орієнтовна вага - 0,39000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-3501107/09 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Марка | КАМАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

