
Глушник шуму КАМАЗ (вир-во ПААЗ)
370 ₴
- В наявності
- Код: 0135692721
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глушник шуму КАМАЗ (вир-во ПААЗ)
Номер деталі 11,359007, призначена для КамАЗ, МАЗ, УРАЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x60мм., орієнтовна вага - 0,05700кг.
Примечание: Техническая характеристика:Рабочее давление, МПа (кгс/см2), не более: 0,85 (8,5) Тип: пробковый Присоединительные размер, мм: ¤28,9 Температурный интервал, °С: от минус 45 до плюс 60 Масса, кг: 0,06.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11.35901 |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05700 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
