
Кран гальм. зворотної дії із руч. Упр. та устр. Расгальм. 4-х вивідний (вир-во м.Полтава)
1 140 ₴
- В наявності
- Код: 0135692753
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран гальм. зворотної дії із руч. Упр. та устр. Расгальм. 4-х вивідний (вир-во м.Полтава)
Номер деталі 16,353731, призначена для КамАЗ, МАЗ, КрАЗ, ЗИЛ, УРАЛ, БелАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x80мм., орієнтовна вага - 0,76800кг.
Примечание: Кран тормозной обратного действия с ручным управлением и устройством растормаживания 4-х выводной.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 16.35373 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Автокомпонент Плюс, г.Полтава |
| Вага | 0.76800 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴
